Dołącz do nas
FLESZYK

Opublikowano

dnia

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polityka

,,Matka Polka” z rozkładówki ,,Playboya” w spocie wyborczym PiS.

Anna Skiera Skierkowska Górny

Opublikowano

dnia

Prawo i Sprawiedliwość oburzyło się na spot wyborczy opozycji w którym rodzinę zagrali aktorzy znani z seriali, w którym rodzina zwraca się do premiera Mateusza Morawieckiego, narzekając na negatywne zjawiska w czasie rządów PiS.

Dwoje głównych bohaterów spotu Koalicji Obywatelskiej zagrali aktorzy. W męża wcielił się mężczyzna, który zagrał w jednym z odcinków serialu paradokumentalnego TVN „Ukryta prawda”. Natomiast jego żonę zagrała Edyta Nawrocka – aktorka, modelka i piosenkarka.

Sam premier Mateusz Morawiecki zapewnił, że chętnie spotka się z rodziną ze spotu… Zdaniem niektórych dziennikarzy udział takich aktorów w spocie jest kompromitacją dla KO.

 – Panie przewodniczący, to trochę nie fair, że ta piękna miła pani siedząc z mężem i chorą córką mówi, że wszystko drożeje i 500+ nie wystarczy, a na boku leci na wakacje i prosi obcego mężczyznę, żeby „oblał ją lawiną szczęścia”… – kpił na Twitterze Samuel Pereira z TVP.info., zwracając się do Grzegorza Schetyny. Zamieścił przy tym fragment teledysku Edyty Nawrockiej.

  • Nieprawdopodobna historia. W spocie grali aktorzy. Cieszę się, że żyje w czasach odkrywania tajemnic. Jeszcze tylko podpisy pod listami KRS i Złoty Pociąg – skomentował Michał Protaziuk z Gazeta.pl. 
  • A kim mają być ludzie w spotach? To nie jest odkrycie Ameryki – oceniła Joanna Miziołek z „Wprost”
  • Bo przecież w spotach PiS-u nie grają aktorzy – ironizowała Miziołek.

Wiadomo  spoty PiS to zupełnie inna kategoria . Myślę że  z gwiazdą  ze spotu wyborczego PIS  , nie tylko pan premier  ale wielu z  panów  czytających ten chętnie by się spotkało.. O kim mowa ? 

W spocie PiS, który nosi tytuł „Portret Polaków”w rolę Matki Polki, stojącej obok Jarosława Kaczyńskiego, wcieliła się bowiem modelka „Playboya” Anna Kondraciuk znana jest m.in. z tego, że była półfinalistką konkursu Miss Polonia w 1999 roku a także modelka „Playboya” z 2003 roku. Jej sesja w tym popularnym magazynie składała się z kilku nagich zdjęć – informuje „Fakt”. 

 Do kilku ???

Modelka  jak  widać  na jej oficjalnej  stronie  , pozuje  głownie  do  zdjęć  MOCNO  ,,rozbieranych” ,odpowiednich tylko  do magazynów  dla dorosłych

Strona Anny Kondraciuk w agencji foksal.com.pl

Jak taka sytuacja licuje  z przekazem partii , która jest konserwatywna i głośno krzyczy  o zachowywaniu wartości   i walce  z pornografią…. 

Podobnie rzecz ma się ze świętym oburzeniem  z jakim  publicyści prawicowi  grzmią na Klaudię Jachirę  i jej,,niemoralne” filmy.

W sieci przypomniano scenę, jaką Jachira zagrała w jednym z seriali paradokumentalnych. Konkretnie chodzi o scenę… erotyczną.” 

Dziennikarz „Gazety Polskiej” Maciej Kożuszek publikuje na Twitterze fragment jednego z odcinków serialu paradokumentalnego, w którym Jachira jako pielęgniarka próbuje uwieść pacjenta. Nie wiadomo do czego jeszcze by doszło, gdyby pacjent nie uciekł z sali… scena trwa 40  sekund i nie dochodzi do niczego…

Pamięć  bywa ulotna ….. a standardy PiS  podwójne.

Nikt  z z obecnego  establishmentu PiS nie pamięta   scen z ponętnie wypinająca  się do kamery Magdaleną Ogórek.

Przez kilka lat występowała w kultowym dla wielu Polaków serialu „Na dobre i na złe”. Więcej osób pamięta chyba jednak Ogórek z roli w „Lokatorach”. Grana przez nią seksowna pielęgniarka niewątpliwie zwracała uwagę, szczególnie mężczyzn….                      

No cóz…. nie wypomina się takich rzeczy podporze mediów  i wiernej apologetce… W obu  przypadkach wypada nam tylko , pogratulować   panu prezesowi  niezłego oka ..

Przede wszystkim gratuluję Jarosławowi Kaczyńskiemu dobrego oka – mówi dziennikarzom „Faktu” Paweł Poncyljusz. 

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE