Dołącz do nas

Kino

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza na facebooku. I po co to całe zamieszanie ?

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Instagram

Patryk Vega reżyser filmu pod tytułem „Polityka”, według oficjalnych informacji przeprasza jednego z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza.

Patryk Vega poinformował swoich fanów, jednocześnie przepraszając byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej, że cała produkcja filmu pt. „Polityka” to była wizja artystyczna.

„Oświadczam, że postać grana przez aktora Antoniego Królikowskiego nie jest Bartłomiejem Misiewiczem, a fabuła Filmu jest jedynie wizją artystyczną.
Wyrażam ubolewanie, że w toku promocji Filmu nie zanegowałem rozszyfrowania tej postaci jako Bartłomieja Misiewicza.
Jestem katolikiem, żałuję że zapędziłem się w agresji i przepraszam za użycie przykrych słów w stosunku do Pana Bartłomieja Misiewicza w wywiadzie telewizyjnym udzielonym Panu Redaktorowi Bogdanowi Rymanowskiemu.”

Niesamowite dla nas jest to jaką otoczkę i zamieszanie stworzył Producent wokół Bartłomieja Misiewicza. Osobiście nie pochwalamy rządów obecnej władzy aczkolwiek apelujemy do Pana Patryka Vegi, że nabrał trochę pokory przy tworzeniu następnych filmów politycznych i nie uważał się za wielkiego artystę bo filmy, które wychodzą z jego produkcji są co najmniej przeciętne.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA CZASIE