Dołącz do nas

Rozrywka

Najlepsze gadżety znane z filmów na powrót do szkoły!

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Powrót do szkoły, to powrót do znajomych i… lekcji. Aby nauka nie była przykrą koniecznością, a czystą przyjemnością, polecamy nietuzinkowe akcesoria szkolne, które urozmaicą długie godziny lekcyjne.

Zeszyty z ulubionymi postaciami z filmów i seriali, zestawy biurowe czy nawet długopisy o nietuzinkowym kształcie mogą umilić czas przyswajania wiedzy i zachęcić do robienia notatek. Unikatowe przybory szkolne są nie tylko ładne, ale też praktyczne. Grube bruliony mają wysoką gramaturę papieru, długopisy wygodnie leżą w dłoni, a plecaki mają niezbędne usztywnienie dla zdrowego kręgosłupa. Fajnie, ładnie i praktycznie, czyli lepiej być nie może! Szkoło witaj!

Gra o Tron – Plecak Starków

Wyruszasz w podróż w kierunku zimnej Północy? Może do koleżanki (( ͡° ͜ʖ ͡°)) na seans ósmego sezonu Gry o Tron? A może po prostu wybierasz się do szkoły lub pracy? Niezależnie od obranej destynacji, Twój cały, niezbędny ekwipunek zmieści się w Plecaku Starków – Gra o Tron!

The Walking Dead – Kubek 3D

Zakrwawiona łapa nieumarłego to dosyć niecodzienny widok, szczególnie, gdy z każdym łykiem wyłania się co raz bardziej. Stróżki krwi zdobiące krawędź też mocno działają na wyobraźnię. Jak na mój gust kubek wygląda, jakby miał złapać za nos przy ostatnim łyku kawy, po czym wciągnąć resztę człowieka, przez ten niewielki otwór, zjadając go kawałek po kawałku. Brzmi makabrycznie? W sumie bardzo możliwe, że poza efektownością właśnie taki miał być.

Stranger Things – Magiczny Kubek

Cała magia kubka skrywa się na jego zewnętrznej ściance. U góry widzimy czwórkę głównych bohaterów: Mike’a, Nastkę, Dustina oraz Lucasa, jak przemierzają las. Dół zaś jest czarny i tajemniczy. Nie trzeba jednak posiadać psychokinetycznych umiejętności, by odkryć jego sekret! Wystarczy, że wlejesz do niego gorącą wodą, a on stopniowo pokaże Ci jaką tajemnicę skrywa Druga Strona. Choć ma raczej standardową pojemność 315 ml, to i tak jest niezwykły. Polecamy na prezent dla fana serialu Stranger Things, zarówno dla niej, jak i dla niego! Tylko pamiętajcie – po drugiej stronie trzeba uważać na Demogorgona!

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry

Kontroler 3dRudder do PlayStation VR zaprosi Twoje nogi do działania

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

W USA można już kupić kontroler do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, jakim jest 3dRudder. Ten sprawia, że gracze PlayStation VR nie będą już zapominać o swojej dolnej połowie ciała i ruszą do akcji w pełnej kontroli. 

Ten gadżet wcześniej był dostępny m.in. dla systemu Oculus Rift, ale doczekał się właśnie oficjalnego wsparcia Sony. Sprowadza się głównie do platformy na nasze stopy, która pozwala na balansowanie ciałem w dosyć ograniczonym, ale jednocześnie wystarczającym do wyczucia zakresie. Działanie jest proste – nałóż nacisk na przód platformy i postać ruszy do przodu i tak dalej.

czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Rozrywka

Modny gadżet, czyli aparat ortodontyczny. Jaki wybrać?

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Czasy, w których aparat ortodontyczny był powodem do wstydu mamy już na szczęście daleko za sobą. Obecnie nikogo nie dziwi widok aparatu u dzieci czy u dorosłych, wręcz przeciwnie – prostowanie zębów stało się symbolem dbania o swoje zdrowie i wygląd.

Co więcej, traktuje się aparat ortodontyczny jako modny gadżet czy dodatek do stylizacji, co udowadniają w swoich mediach społecznościowych celebryci i gwiazdy show biznesu. Kliniki stomatologiczne zapewniają coraz to lepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Same aparaty zaś są zdecydowanie atrakcyjniejsze dla pacjentów, którzy do wyboru mają zarówno wersje kolorowe, jak i „niewidzialne”. Jaki aparat wybrać? Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Na te pytania odpowiada lek. dent. Olga Szymańska, Medicover Stomatologia Klimczaka.

Jakie są rodzaje aparatów?

Współczesna stomatologia daje pacjentom szeroki wybór aparatów ortodontycznych. Decyzja dotycząca konkretnego modelu w dużej mierze zależy od nas, ale nie tylko – pod uwagę musimy wziąć oczywiście opinię specjalisty, czyli ortodonty.

czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Rozrywka

Gry i zabawy na panieński. Podajemy kilka przepisów na udany wieczór

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Wieczór panieński to jedno z najważniejszych i najmilszych wydarzeń tuż przed ślubem. Przyszła panna młoda spędza ten wieczór w towarzystwie najbliższych koleżanek. Jak go urozmaicić?

Wieczór panieński kojarzy się z dobrą zabawą, śmiechem i beztroską. Przyszła panna młoda najczęściej nie wie, co ją czeka, dlatego każda atrakcja jest dla niej niespodzianką. Jakie gry i zabawy warto przygotować?

Wieczór panieński – czym jest?

Wieczór panieński jest tradycją, która głosi, że przed wzięciem ślubu należy celebrować ostatnie dni panieńskiego życia. Panna młoda nie odpowiada za organizację tego wydarzenia, najczęściej pieczę sprawuje nad tym świadkowa lub najbliższe koleżanki. 

Naturalnie, panna młoda ma prawo naprowadzić organizatorki i powiedzieć, czego by nie chciała. 

czytaj dalej


DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE