Dołącz do nas

Politycy

Klaudia Jachira i jej scena erytoczna. Będą kłopoty ?

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Klaudia Jachira ostatnimi dniami ciesząca się dużą popularnością zmagająca się na co dzień z groźbami oraz postulatami, które mogą zaważyć o wyrzuceniu z listy opozycji ma na swoim koncie scenę erotyczną w programie paradokumentalnym, do której dotarli dziennikarze.

W scenie odgrywała rolę pielęgniarki, która miała za zadanie uwieść doktora. Jeden z internautów wypowiedział się na temat fragmentu sceny znalezionej w internecie:

„Klaudia Jachira w 40 s udowadnia, że to nieprawda, że Koalicja Obywatelska nie ma pomysłu na służbę zdrowia.”

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kino

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza na facebooku. I po co to całe zamieszanie ?

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Instagram

Patryk Vega reżyser filmu pod tytułem „Polityka”, według oficjalnych informacji przeprasza jednego z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza.

Patryk Vega poinformował swoich fanów, jednocześnie przepraszając byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej, że cała produkcja filmu pt. „Polityka” to była wizja artystyczna.

„Oświadczam, że postać grana przez aktora Antoniego Królikowskiego nie jest Bartłomiejem Misiewiczem, a fabuła Filmu jest jedynie wizją artystyczną.
Wyrażam ubolewanie, że w toku promocji Filmu nie zanegowałem rozszyfrowania tej postaci jako Bartłomieja Misiewicza.
Jestem katolikiem, żałuję że zapędziłem się w agresji i przepraszam za użycie przykrych słów w stosunku do Pana Bartłomieja Misiewicza w wywiadzie telewizyjnym udzielonym Panu Redaktorowi Bogdanowi Rymanowskiemu.”

Niesamowite dla nas jest to jaką otoczkę i zamieszanie stworzył Producent wokół Bartłomieja Misiewicza. Osobiście nie pochwalamy rządów obecnej władzy aczkolwiek apelujemy do Pana Patryka Vegi, że nabrał trochę pokory przy tworzeniu następnych filmów politycznych i nie uważał się za wielkiego artystę bo filmy, które wychodzą z jego produkcji są co najmniej przeciętne.

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Politycy

Nowe elity prezesa ? Ex- burdelmama i futrzarz na imprezie z ministrem

Anna Skiera Skierkowska Górny

Opublikowano

dnia

fot. Wiadomości Wrzesińskie

W nawiązaniu do ostatnich wystąpień Jarosława Kaczyńskiego, o budowaniu nowych elit, chcemy przypomnieć jedno ze spotkań ministra rolnictwa z celebrytką telewizji TTV.

– W Polsce energiczni ludzie – dobrzy, przedsiębiorczy ludzie – muszą mieć szanse. Muszą mieć szanse znaleźć się także bardzo wysoko w tych terenach zastrzeżonych dzisiaj dla profitentów postkomunizmu. To się musi skończyć. Polska elita ekonomiczna musi być inna, nowa – ogłosił Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie.

Z tonu przemówienia prezesa PiS można wywnioskować, iż za „dobrych przedsiębiorczych ludzi” w tej biznesowej rewolucji zostaną uznani przede wszystkim sympatycy partii rządzącej.

 To mogło by tłumaczyć  , ministra  Ardanowskiego   który swego czasu  bawił się na jednej imprezie z „królem norek” Rajmundem Gąsiorkiem. Panowie uczestniczyli w spotkaniu plenerowym liderów AgroLigi, czyli najlepszych rolników i przedsiębiorców rolnych z całego kraju. Zjazd rolników odbył się w gospodarstwie Jana Drabiny, znanego w regionie hodowcy norek, który od lat nagradzany jest za swoją działalność

 Ci, którzy nie mają empatii względem zwierząt, ci którzy są łajdakami męczącymi zwierzęta, zostaną usunięci z rynku. Zostaną ci, którzy spełniają wymagania związane z zapewnieniem zwierzętom warunków, jakie tym zwierzętom są potrzebne– grzmiał Ardanowski 3 sierpnia 2018 r. podczas spotkania z rolnikami na Podkarpaciu. 

Po tym, jak PiS ogłosił, że wycofuje się z najbardziej rewolucyjnych zapisów w projekcie nowelizacji w ustawie o ochronie zwierząt, czyli zakazu hodowli zwierząt na futra i uboju rytualnego, Ardanowski publicznie ostrzegał hodowców, którzy niehumanitarnie traktują zwierzęta.

Kim jest „król norek” Rajmund Gąsiorek?

To prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych, właściciel ferm w gminie Czerniejewo. Jak przypomina oko.press, w 2013 r. aktywiści ze stowarzyszenia „Otwarte Klatki” w raporcie „Drapieżny biznes” opisali warunki panujące na jego fermach. Miało się na nich znajdować nawet 200 tys. stłoczonych w za małych klatkach i okaleczonych zwierząt.

„Liczne zwierzęta posiadają rozległe obrażenia głowy i szyi, a także płaty wyskubanego futra i zdartej skóry na tułowiu. U niektórych rany są zasklepione ropą i strupami, w większości jednak są otwarte, nabiegłe krwią i widoczna jest tkanka mięśniowa” – pisali ekolodzy. Gąsiorek wytoczył aktywistom proces o zniesławienie, który przegrał.

To jednak  nie wszystko!

Podano, że  impreza”miała bardzo luźny charakter”. Stąd może  obecność  na imprezie , jako specjalnego gościa   Dagmary Kaźmierskiej  „królowej życia z TTV” ,byłej burdelmamy skazanej prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. 

 Dagmara K.,od 2012 roku siedziała w więzieniu. W toku śledztwa ustalono, że kobieta od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku prowadziła agencję towarzyską . Jej luksusowy burdel działał pod nazwą „Heidi”, a kierowała nim zorganizowana grupa przestępcza z Dagmarą K. na czele. Zarówno ona, jak i jej współpracownicy werbowali kobiety do pracy w agencji, często zmuszając je do uprawiania prostytucji! W lokalu obowiązywał ustalony cennik, a zatrudnione kobiety za świadczenie usług seksualnych otrzymywały zwykle 50 procent ustalonej kwoty. Reszta trafiała do „królowej życia”, Dagmary K.

W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety były nakładane przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku – poinformował w 2009 roku Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji.

Dagmara K. werbowała niewinne kobiety, które przekonane były, że będą pracować jako barmanki. Na miejscu okazywało się, że były zmuszane do prostytucji..

Po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka gdzie planuje rozkręcić własny biznes, jakim jest dyskoteka.

To ona pochwaliła się kilkoma zdjęciami z AgroLigi na Instagramie, co natychmiast wyłapał plotkarski portal Pudelek.  

 No cóż , to  dwójkę  pewnych kandydatów  do nowych elit już mamy  … 

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Politycy

Ryszard Petru i Joanna Schmidt na wakacjach RELAKSUJĄ SIĘ W HOTELU (ZDJĘCIA)

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Źródło: Pudelek.pl

Ponad dwa lata temu w dość kłopotliwych okolicznościach wyszło na jaw, że Ryszard Petru romansuje z Joanną Schmidt.  Ich mały sekret ujrzał światło dzienne przez przypadek, gdy para wybrała się na wspólny urlop na Maderę, a w samolocie zdjęcie zrobił im współpasażer. Od tamtego czasu para jest razem i wspólnie oczekuje na rozwód polityka.

Raz na jakiś czas zakochani Ryszard i Joasia są widywani przy okazji wspólnych wyjść czy wyjazdów. Ostatnio zdecydowali się na urlop nad polskim morzem. Na wykonanych przez paparazzi zdjęciach widzimy… czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE