Dołącz do nas

Rozrywka

„II Krwioobieg” w Szczecinie. Niedziela pełna sportu i zabawy na Jasnych Błoniach

FLESZYK

Opublikowano

dnia

W niedzielę na Psiej Polanie na Jasnych Błoniach w Szczecinie, w godz. od 9 do 13, będzie można odwiedzić stoiska klubów honorowych dawców krwi policji czy wojska, a także aktywnie spędzić czas z dzieckiem.

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoja Krew, Moje Życie”, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie zaprasza na wydarzenie pn. „II Krwioobieg”.

Sam bieg będzie się składał z części dla dorosłych – trasa 5 i 10 km oraz dla dzieci od lat 3-7 lat – trasa 300 m, od lat 8-11 – 600 m. Dorośli uczestnicy wydarzenia będą też mogli wystartować w marszu z kijkami na dystansie 5 km.

Zapisy na biegi zostały już zakończone. Serdecznie zachęcamy do kibicowania i odwiedzenia stanowisk klubów HDK policji, wojska, służb więziennych. Przy współpracy z… czytaj dalej 

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry

Kontroler 3dRudder do PlayStation VR zaprosi Twoje nogi do działania

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

W USA można już kupić kontroler do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, jakim jest 3dRudder. Ten sprawia, że gracze PlayStation VR nie będą już zapominać o swojej dolnej połowie ciała i ruszą do akcji w pełnej kontroli. 

Ten gadżet wcześniej był dostępny m.in. dla systemu Oculus Rift, ale doczekał się właśnie oficjalnego wsparcia Sony. Sprowadza się głównie do platformy na nasze stopy, która pozwala na balansowanie ciałem w dosyć ograniczonym, ale jednocześnie wystarczającym do wyczucia zakresie. Działanie jest proste – nałóż nacisk na przód platformy i postać ruszy do przodu i tak dalej.

czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Rozrywka

Modny gadżet, czyli aparat ortodontyczny. Jaki wybrać?

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Czasy, w których aparat ortodontyczny był powodem do wstydu mamy już na szczęście daleko za sobą. Obecnie nikogo nie dziwi widok aparatu u dzieci czy u dorosłych, wręcz przeciwnie – prostowanie zębów stało się symbolem dbania o swoje zdrowie i wygląd.

Co więcej, traktuje się aparat ortodontyczny jako modny gadżet czy dodatek do stylizacji, co udowadniają w swoich mediach społecznościowych celebryci i gwiazdy show biznesu. Kliniki stomatologiczne zapewniają coraz to lepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Same aparaty zaś są zdecydowanie atrakcyjniejsze dla pacjentów, którzy do wyboru mają zarówno wersje kolorowe, jak i „niewidzialne”. Jaki aparat wybrać? Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Na te pytania odpowiada lek. dent. Olga Szymańska, Medicover Stomatologia Klimczaka.

Jakie są rodzaje aparatów?

Współczesna stomatologia daje pacjentom szeroki wybór aparatów ortodontycznych. Decyzja dotycząca konkretnego modelu w dużej mierze zależy od nas, ale nie tylko – pod uwagę musimy wziąć oczywiście opinię specjalisty, czyli ortodonty.

czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Rozrywka

Gry i zabawy na panieński. Podajemy kilka przepisów na udany wieczór

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Wieczór panieński to jedno z najważniejszych i najmilszych wydarzeń tuż przed ślubem. Przyszła panna młoda spędza ten wieczór w towarzystwie najbliższych koleżanek. Jak go urozmaicić?

Wieczór panieński kojarzy się z dobrą zabawą, śmiechem i beztroską. Przyszła panna młoda najczęściej nie wie, co ją czeka, dlatego każda atrakcja jest dla niej niespodzianką. Jakie gry i zabawy warto przygotować?

Wieczór panieński – czym jest?

Wieczór panieński jest tradycją, która głosi, że przed wzięciem ślubu należy celebrować ostatnie dni panieńskiego życia. Panna młoda nie odpowiada za organizację tego wydarzenia, najczęściej pieczę sprawuje nad tym świadkowa lub najbliższe koleżanki. 

Naturalnie, panna młoda ma prawo naprowadzić organizatorki i powiedzieć, czego by nie chciała. 

czytaj dalej


DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE