Dołącz do nas
FLESZYK

Opublikowano

dnia

CD PROJEKT RED przedstawia nowe szczegóły dotyczące gry Cyberpunk 2077 oraz rozpoczyna przedsprzedaż tytułu.

Premiera Cyberpunk 2077, rozgrywającej się w otwartym świecie przyszłości przygody studia CD PROJEKT RED, odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W przedsprzedaży można kupić również Edycję Kolekcjonerską. W jej skład wchodzą m.in.: 25-centymetrowa figura przedstawiającą główną postać gry, unikatowy steelbook oraz artbook wydany w twardej oprawie. Zawartość edycji dopełnia specjalne kolekcjonerskie pudełko inspirowane wyglądem megabloków Night City.

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Studio CD PROJEKT RED udostępniło również filmowy zwiastun, który — poza spojrzeniem na fabułę — ujawnia postać Johnnego Silverhanda. Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu, legendarnemu rockerboyowi użyczy Keanu Reeves — odtwórca głównej roli w trylogii Matrix, serii John Wick oraz w filmie Johnny Mnemonic. Aktor zaangażowany jest również w sesje motion-capture.

Więcej szczegółów na temat gry Cyberpunk 2077 należy spodziewać się w trakcie tegorocznych targów E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles. Jedną z zaplanowanych na ten czas atrakcji będą zamknięte pokazy rozgrywki na żywo dla przedstawicieli mediów i partnerów biznesowych, które odbędą w West Exhibit Hall. Wszyscy odwiedzający E3 będą mogli natomiast zobaczyć nowe fragmenty z gry na stoisku zlokalizowanym w South Exhibit Hall.

Nowe informacje na temat gry oraz szczegóły na temat obecności studia na targach E3 2019 publikowane będą na bieżąco na oficjalnej stronie gry, jak również na Facebooku i Twitterze.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry

Kontroler 3dRudder do PlayStation VR zaprosi Twoje nogi do działania

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

W USA można już kupić kontroler do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, jakim jest 3dRudder. Ten sprawia, że gracze PlayStation VR nie będą już zapominać o swojej dolnej połowie ciała i ruszą do akcji w pełnej kontroli. 

Ten gadżet wcześniej był dostępny m.in. dla systemu Oculus Rift, ale doczekał się właśnie oficjalnego wsparcia Sony. Sprowadza się głównie do platformy na nasze stopy, która pozwala na balansowanie ciałem w dosyć ograniczonym, ale jednocześnie wystarczającym do wyczucia zakresie. Działanie jest proste – nałóż nacisk na przód platformy i postać ruszy do przodu i tak dalej.

czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Gry

Wyjątkowo kolorowe pożegnanie wakacji nad zalewem [ZDJĘCIA]

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Kilkaset osób wzięło udział w kończącej wakacje “Eksplozji Kolorów”. Nad zalewem Witoszówka nie zabrakło barwnych proszków, wspólnej zabawy i innych atrakcji.

Kolorowa impreza zamykająca czas wakacji i żegnająca lato już po raz trzeci odbyła się w Świdnicy. Wydarzenie zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Świdnicy oraz świdnicki magistrat było okazją do podziękowania młodzieży, która chętnie bierze udział w różnych przedsięwzięciach kulturalnych i społecznych. Była to także kolejna okazja do promowania wolontariatu.

Głównym punktem barwnego festiwalu – nawiązującego do hinduskiego święta radości i wiosny – jest wyrzucaniu w górę przez uczestników… czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE