Dołącz do nas

Aktorzy

Cezary Pazura o roli żony: „Zawsze za mężem”

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Cezary Pazura opublikował wakacyjne zdjęcie z żoną. Przy okazji napisał, co sądzi o jej roli w związku.

Edyta i Cezary Pazurowie to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie. Choć para niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, to zdarza im się wspólnie podbijać czerwone dywany. Jednak częściej niż na ściankach, Edytę i Cezarego możemy zobaczyć w sieci. Para niedawno zakończyła wakacje nad morzem. Ale Cezary Pazura powrócił na chwilę do wspomnień i opublikował kolejne zdjęcia z urlopu. Siedzi na nich na plaży, a za nim jest jego żona. Aktor jest piewcą tradycyjnego modelu rodziny. Z poprzednimi żonami się nie udało, ale z Edytą taki właśnie tworzą. Dlatego Pazura postanowił… czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktorzy

Przemysław Sadowski o rządach PiS „Jestem przerażony w jakim kraju przyszło mi żyć”

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Przemysław Sadowski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy wypowiada się na temat Ministerstwa zdrowia, sytuacji panującej w szpitalach i niskich emeryturach.

Przemysławowi Sadowskiemu „puściły nerwy” w momencie kiedy dowiedział się, że resort zdrowia odmówił refundowania bilansu 80 latka podając kurozialny powód, że zwiększy się wykrywalność chorób wśród seniorów. Polski aktor twierdzi, że przez to nasz system zdrowia może tego nie wytrzymać bo m.in zwiększą się kolejki do placówek szpitali.

Przemysław Sadowski ma również obawy, że po wygranych wyborach PiS prawdopodobnie skasuje WOŚP z uwagi na nadchodzące projekt ustawy o zbiórkach publicznych.

„Kolejna informacja jest taka, która do mnie dzisiaj dotarła, że jest projekt ustawy, że Minister Spraw Zewnętrznych i Administracji będzie decydował o tym, która zbiórka publiczna jest prawomyślna, a która nie. Jeżeli nie służy interesowi społecznemu i jeżeli minister uzna, że jest wbrew interesowi Państwa to będzie mógł nie wydać zezwolenia na taką zbiórkę. To już nawet nie o to chodzi, że być może skasują WOŚP, bo być może wykażą się łaskawością i pozwolą Jurkowi Owsiakowi zbierać pieniądze i nie wzbudzać niepokojów społecznych. Ale na przykład potem zdecydują na co te pieniądze mają iść.”

Po fali popularności jaka wylała się po wrzuceniu materiału przez znanego aktora, Przemysław Sadowski dorzucił jeszcze parę słów.

„Po wielu komentarzach pragnę coś dodać. Nigdy nie twierdziłem bezkrytycznie, że poprzednia ekipa była cudowna, ale to co robi obecna przekracza wszelkie granice. Jestem wielkim zwolennikiem dialogu bo uważam, że tylko w ten sposób można coś budować. Konflikt owszem napędza, ale jest bardzo destrukcyjny. Spróbujmy ze sobą rozmawiać o błędach które są, a nie wypominać sobie, że oni byli gorsi, oni kradli więcej. To, że oni robili coś złego nie usprawiedliwia tego, że my możemy coś złego robić. Nie jestem politykiem i pewnie nie potrafiłbym nim być. Jestem obywatelem tego kraju, mam własne zdanie i póki co mam prawo je wyrażać. Facebook to profil społecznościowy i ja czuję się częścią naszej społeczności. Nie chcę, żeby ktokolwiek mnie z niej wykluczał ze względu na cokolwiek, na to jaki zawód uprawiam, w co wierzę w co nie wierzę, kogo kocham a kogo nie, jak kocham, jaki mam kolor skóry czy cokolwiek innego.”

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Aktorzy

Julia Wieniawa ma dość! Choroba i show-biznes nie dają jej spokoju

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Oprócz licznych kontraktów reklamowych Julia Wieniawa (20 l.) grywa w filmach i tworzy autorskie piosenki. Lada moment będziemy mogli oglądać ją w nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”, w którym gra jedną z głównych ról. Niestety, mimo wszystko gwiazda uważa, że jej życie nie jest usłane różami. Celebrytce zaczyna doskwierać popularność, a także choroba, z która mierzy się od lat.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Jej życie prywatne budzi ogromne zainteresowanie, głównie ze względu na związki ze znanymi aktorami. 

O Wieniawie bardzo głośno zrobiło się, gdy potwierdziła związek z aktorem Antkiem Królikowskim (30 l.). Miłość nie przetrwała jednak próby czasu i para rozstała się po dwóch latach.

Gwiazda szybko znalazła pocieszenie w ramionach Aleksandra Barona (35 l.), członka zespołu Afromental. Niestety, ich relacja również należy do przeszłości, gdyż właśnie oficjalnie potwierdzili… czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Aktorzy

Aktorka „Na Wspólnej” pokazała się w stroju kąpielowym. Internauci w szoku.

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Sylwia Gliwa, czyli gwiazda serialu „Na Wspólnej” pochwaliła się odważnymi zdjęciami w lateksowym stroju kąpielowym. Fani mają mieszane odczucia, co do tych fotografii aktorki.

Sylwia Gliwa od 16 lat wciela się w rolę Moniki w serialu „Na Wspólnej„. Nic więc dziwnego, że przez tak długi czas zdążyła zaskarbić sobie sympatię widzów i zebrać pokaźne grono fanów. Gwiazda za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie pokazuje internautom, co się u niej dzieje. Teraz dowiadujemy się, że wypoczywa w Dolinie Rospudy i korzysta z ostatnich słonecznych dni. Pochwaliła się zdjęciami z urlopu, które jednak podzieliły jej obserwatorów.

Dlaczego ? czytaj dalej…

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE