Dołącz do nas

Show-Biznes

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji „Big Brothera”

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie prowadzącą nowej edycji programu „Big Brother”. Jej miejsce zajmie reporterka „Dzień Dobry TVN”, Gabi Drzewiecka.

Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią programu „Big Brother”, który był hitem w wiosennej ramówce stacji TVN7. Ze względu na wysoką oglądalność show zdecydowano się na drugą edycję. Jednak ze względu na niedawną tragiczną śmierć Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki, prezenterka zrezygnowała z funkcji prowadzącej „BB”.

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Jeszcze do niedawna nie było pewności, czy Agnieszka zdecyduje wycofać się z programu. Edward Miszczak w rozmowie z Plotkiem… czytaj dalej 

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Dodaj komentarz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gwiazdy

Joanna Krupa pochwaliła się swoją nową sesją zdjęciową. Po ciąży pragnie wrócić do dawnej sylwetki.

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Joanna Krupa

Joanna Krupa już niebawem zostanie mamą. Była prowadząca TOP MODEL podzieliła się z fanami swoją przemianą jaka dotyka ją podczas byciu w ciąży. Trzeba przyznać, że modelce do twarzy z brzuchem.

Joanna Krupa spodziewa się dziecka, które prawdopodobnie przyjdzie na świat za okrągły miesiąc. Modelka chętnie relacjonowała i dzieliła się z fanami przebiegiem ciąży jak i swoją wewnętrzną przemianą. Niedawno dowiedzieliśmy się w mediach społecznościowych jakie są refleksje dotyczące zmiany ciała znanej celebrytki.

„Będąc w 8 miesiącu ciąży i jednocześnie cięższa o 13,6 kg, doceniam ciało, które miałam przed ciążą.”

JOANNA KRUPA

Joanna Krupa tym stwierdzeniem chciała przekazać odbiorcom, że nie respektowała swojego ciała tak do końca jak mogłoby się to wydawać i apeluje w dalszej wypowiedzi do tego aby ludzie mieli do siebie dystans i kochali siebie w każdym calu bez względu na kształt.

„Zdałam sobie sprawę, jak okrutni możemy być dla samego siebie. Pamiętam dni, w których myślałam, że muszę schudnąć, ponieważ zawsze istniała presja, aby być doskonałym, szczególnie w mojej branży. Teraz patrzę wstecz i myślę, że moje ciało było bombą. Jeśli kiedyś moje ciało będzie wyglądać z powrotem jak to na zdjęciu obiecuję kochać je jeszcze bardziej niż przed 😂🙏🙏🏻 Kochajcie siebie bez względu na kształt.”

Joanna KRUPA

40 letnia modelka pochwaliła się również swoją najnowszą sesją zdjęciową. Przypominamy, że zdjęcia zostały wykonane w 8 miesiącu ciąży tj. 33 tygodniu dla amerykańskiego tygodnika People gdzie gwiazda mimo swojego wieku wygląda bardzo zjawiskowo.

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Aktorzy

Przemysław Sadowski o rządach PiS „Jestem przerażony w jakim kraju przyszło mi żyć”

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Przemysław Sadowski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy wypowiada się na temat Ministerstwa zdrowia, sytuacji panującej w szpitalach i niskich emeryturach.

Przemysławowi Sadowskiemu „puściły nerwy” w momencie kiedy dowiedział się, że resort zdrowia odmówił refundowania bilansu 80 latka podając kurozialny powód, że zwiększy się wykrywalność chorób wśród seniorów. Polski aktor twierdzi, że przez to nasz system zdrowia może tego nie wytrzymać bo m.in zwiększą się kolejki do placówek szpitali.

Przemysław Sadowski ma również obawy, że po wygranych wyborach PiS prawdopodobnie skasuje WOŚP z uwagi na nadchodzące projekt ustawy o zbiórkach publicznych.

„Kolejna informacja jest taka, która do mnie dzisiaj dotarła, że jest projekt ustawy, że Minister Spraw Zewnętrznych i Administracji będzie decydował o tym, która zbiórka publiczna jest prawomyślna, a która nie. Jeżeli nie służy interesowi społecznemu i jeżeli minister uzna, że jest wbrew interesowi Państwa to będzie mógł nie wydać zezwolenia na taką zbiórkę. To już nawet nie o to chodzi, że być może skasują WOŚP, bo być może wykażą się łaskawością i pozwolą Jurkowi Owsiakowi zbierać pieniądze i nie wzbudzać niepokojów społecznych. Ale na przykład potem zdecydują na co te pieniądze mają iść.”

Po fali popularności jaka wylała się po wrzuceniu materiału przez znanego aktora, Przemysław Sadowski dorzucił jeszcze parę słów.

„Po wielu komentarzach pragnę coś dodać. Nigdy nie twierdziłem bezkrytycznie, że poprzednia ekipa była cudowna, ale to co robi obecna przekracza wszelkie granice. Jestem wielkim zwolennikiem dialogu bo uważam, że tylko w ten sposób można coś budować. Konflikt owszem napędza, ale jest bardzo destrukcyjny. Spróbujmy ze sobą rozmawiać o błędach które są, a nie wypominać sobie, że oni byli gorsi, oni kradli więcej. To, że oni robili coś złego nie usprawiedliwia tego, że my możemy coś złego robić. Nie jestem politykiem i pewnie nie potrafiłbym nim być. Jestem obywatelem tego kraju, mam własne zdanie i póki co mam prawo je wyrażać. Facebook to profil społecznościowy i ja czuję się częścią naszej społeczności. Nie chcę, żeby ktokolwiek mnie z niej wykluczał ze względu na cokolwiek, na to jaki zawód uprawiam, w co wierzę w co nie wierzę, kogo kocham a kogo nie, jak kocham, jaki mam kolor skóry czy cokolwiek innego.”

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

Aktorzy

Cezary Pazura o roli żony: „Zawsze za mężem”

FLESZYK

Opublikowano

dnia

Przez

Cezary Pazura opublikował wakacyjne zdjęcie z żoną. Przy okazji napisał, co sądzi o jej roli w związku.

Edyta i Cezary Pazurowie to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie. Choć para niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, to zdarza im się wspólnie podbijać czerwone dywany. Jednak częściej niż na ściankach, Edytę i Cezarego możemy zobaczyć w sieci. Para niedawno zakończyła wakacje nad morzem. Ale Cezary Pazura powrócił na chwilę do wspomnień i opublikował kolejne zdjęcia z urlopu. Siedzi na nich na plaży, a za nim jest jego żona. Aktor jest piewcą tradycyjnego modelu rodziny. Z poprzednimi żonami się nie udało, ale z Edytą taki właśnie tworzą. Dlatego Pazura postanowił… czytaj dalej

DOŁĄCZ DO NAS

Czytaj dalej

NA CZASIE